Marki Grupy OTTIMO SYSTEMS

Cztery marki dla sukcesu rynkowego

Jako firma działająca w wielu branżach, OTTIMO SYSTEMS dostarcza dostosowane do indywidualnych potrzeb produkty i systemy w zakresie technologii renowacji na dowolnej powierzchni. Dzięki swojej innowacyjności i wieloletniemu doświadczeniu OTTIMO SYSTEMS jest liderem na swoich rynkach. Aby zrównoważyć swoje kluczowe kompetencje z odpowiednimi rynkami, OTTIMO SYSTEMS dzieli te obszary na cztery działy: Leather-Ottimo, Cleho 3000, Picobello-Shop i Urządzenia Parowe OTTIMO.

Nasze marki
OTTIMO SYSTEMS -  market leader in renovation technology in wood and ceramics

Leather-Ottimo

Leather Ottimo - specjalizuje się w dystrybucji produktów do naprawy, retuszu, renowacji, czyszczenia i zabezpieczania powierzchni ze skóry.

Cleho 3000

Cleho 3000 jest programem przeznaczonym do obsługi wyłącznie firm handlowych i hurtowni, obsługujących dział stolarki meblowej i budowlanej.

Picobello-Shop

Picobello-Shop - rozwiązania do naprawy uszkodzeń na wielu różnych powierzchniach. Produkty są proste w użyciu i mogą być używane przez każdego.

Urządzenia Parowe

Maszyny parowe OTTIMO SYSTEMS charakteryzujące się profesjonalnymi i przemysłowymi parametrami technicznymi oraz zapewniające wysoki komfort użytkowania.