Szkolenia stacjonarne i wyjazdowe

Korzyści z dziesięcioleci praktycznego doświadczenia naszego centrum szkoleniowego.


Szkolenie z zakresu napraw i retuszu uszkodzeń na elementach stolarki budowlanej Chcesz zostać ekspertem i odnosić sukcesy w dziedzinie retuszu uszkodzeń na powierzchniach użytkowych? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, to zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach, które organizujemy w nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych salach do zajęć praktycznych. Podczas szkolenia zdobędziesz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również nauczysz się w sposób manualny retuszować uszkodzenia na różnych materiałach. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym fachowcem, początkującym pracownikiem produkcji, czy majsterkowiczem, w naszej ofercie znajdziesz szkolenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Nasze szkolenia obejmują:

  • niezbędną wiedzę teoretyczną w obszarze identyfikacji rodzajów powierzchni i występujących na nich uszkodzeń
  • poznanie technik napraw i retuszu wad powierzchni
  • zastosowanie produktów i narzędzi OTTIMO SYSTEMS
  • praktyczne ćwiczenia podnoszące umiejętności doboru kolorystycznego
  • poznanie zaawansowanych technik odnawiania powierzchni
  • praktyczne wskazówki z dziedziny retuszu

Pobierz broszurę w PDF (Szkolenia praktyczno-teoretyczne)

Szkolenie grupowe w Europejskim Centrum Szkoleniowym

Szkolenia grupowe  skierowane są do osób indywidualnych, usługodawców, serwisantów oraz montażystów, którzy chcą nauczyć się technik retuszu powierzchni użytkowych. Przeprowadzamy je w nowocześnie wyposażonych salach szkoleniowych Europejskiego Centrum Szkoleniowego OTTIMO SYSTEMS. Szkolenie obejmuje wiedzę praktyczną i teoretyczną z dziedziny retuszu i napraw różnych materiałów. Podczas szkolenia nasz doświadczony Technolog przedstawi różnorodne metody napraw, aby sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom uczestników.

Powierzchnie stolarki budowlanej z drewna, aluminium i PVC

Szkolenie, podczas którego nauczysz się retuszu najpopularniejszych materiałów stosowanych w produkcji stolarki budowlanej. Program szkolenia obejmuje szeroki zakres technik napraw powierzchni takich jak okna, drzwi, schody, podłogi twarde, elementy wykonane z kompozytów, aluminium, drewna i PVC. Nauczymy Cię, jak skutecznie rozróżniać uszkodzenia i odpowiednio dobierać produkty retuszerskie. Zdobędziesz umiejętności techniczno-manualne, przydatne podczas wykonywania naprawy zarysowań, przetarć, odprysków, wgnieceń oraz ubytków na powierzchniach i krawędziach.

W przypadku większej ilości osób z jednej firmy, zapraszamy na szkolenia dedykowane, gdzie technolog przeprowadzi szkolenie z uwzględnieniem Waszych indywidualnych potrzeb.

Szkolenie dedykowane w Europejskim Centrum Szkoleniowym
Skontaktuj się

Szkolenia dedykowane skierowane są do pracowników linii produkcyjnych, usługodawców, serwisantów oraz montażystów, którzy szukają rozwiązań szytych na miarę potrzeb ich przedsiębiorstwa. Przeprowadzamy je w nowocześnie wyposażonych salach szkoleniowych Europejskiego Centrum Szkoleniowego OTTIMO SYSTEMS. Szkolenie zawiera wiedzę praktyczną i teoretyczną z dziedziny retuszu i napraw powierzchni użytkowych, zgodnie z wybraną tematyką. Podczas szkolenia nasz doświadczony Technolog przedstawi różne techniki napraw uszkodzeń, dostosowane do wymagań produkcyjnych klienta.

Szkolenie dedykowane w Twojej firmie
Skontaktuj się

Szkolenie dedykowane w Twojej firmie to doskonała opcja dla tych przedsiębiorstw, które chcą zorganizować szkolenie dla grupy pracowników we własnej siedzibie. Nasz doświadczony Technolog dostosuje program szkolenia do specyficznych potrzeb i warunków panujących w Twojej firmie, zapewniając najwyższą jakość edukacji oraz praktyczne ćwiczenia bezpośrednio na miejscu. Dzięki szkoleniu w Twojej firmie, uczestnicy będą mogli nauczyć się i doskonalić techniki retuszu w znanych sobie warunkach, co przyczyni się do lepszego zrozumienia i przyswojenia wiedzy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o opcji szkoleń wewnętrznych i ustalić wszystkie niezbędne szczegóły.

Szkolenie dedykowane online OTTIMO EDU LIVE
Skontaktuj się

Szkolenia EDULIVE są przeprowadzane online z naszego wirtualnego studia szkoleń. Kierowane są do osób, które nie mogą pojawić się na szkoleniach stacjonarnych, a chcą w szybki i łatwy sposób uzyskać informację na temat renowacji i naprawy uszkodzeń na powierzchniach użytkowych. Temat szkolenia online jest dobierany i uzgadniany z Technologiem firmy OTTIMO SYSTEMS w zależności od potrzeb klienta.

Tematyka szkoleń dedykowanych
Skontaktuj się

Zakres tematyczny szkolenia z zakresu napraw i retuszu uszkodzeń jest każdorazowo uzgadniany z technologiem, aby jak najlepiej dopasować szkolenie do profilu działalności osoby szkolonej.

SZKOLENIA JEDNODNIOWE

Szkolenie z zakresu napraw i retuszu uszkodzeń na elementach stolarki budowlanej

W trakcie szkolenia odkryjesz nasze rekomendowane produkty do retuszu uszkodzeń na elementach stolarki budowlanej. Dowiesz się również, jak skutecznie rozróżniać rodzaje uszkodzeń oraz jakie technologie zastosować do ich naprawy. To szkolenie dostarczy Ci niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną, umożliwiając zrozumienie procesów naprawczych związanych z usuwaniem zarysowań, przetarć, odprysków, wgniotów, ubytków na powierzchniach i krawędziach różnego rodzaju materiałów. Przedstawimy Ci również, jak efektywnie używać naszych produktów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni po dokonanej naprawie.

Szkolenie z zakresu napraw i retuszu uszkodzeń na profilach stolarki aluminiowej

Podczas szkolenia zdobędziesz umiejętność rozróżniania uszkodzeń na stolarce aluminiowej oraz nauczysz się, jak dobrać odpowiednie produkty w celu przyspieszenia i ułatwienia retuszu powierzchni. Technolog OTTIMO SYSTEMS przedstawi niezbędne techniki naprawy różnych rodzajów uszkodzeń, takich jak rysy, przetarcia, ubytki, czy błędnie wykonane otwory. Ponadto, omówimy, jakimi produktami efektywnie czyścić powierzchnie aluminiowe i jak je zabezpieczyć przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych.

Szkolenie z zakresu napraw i retuszu uszkodzeń na powierzchniach stolarki otworowej PVC

Podczas szkolenia zdobędziesz umiejętność skutecznego przeprowadzania retuszu i naprawy uszkodzeń typu rysy, przetarcia, błędnie nawiercone otwory i ubytki na profilach stolarki otworowej z PVC. Nasi technolodzy przedstawią Ci różne metody napraw, dostosowane do lokalizacji, wielkości i głębokości uszkodzeń. Omówimy, jakimi produktami efektywnie czyścić profile, przywracać połysk i odświeżać kolor, a także jak zabezpieczyć je po dokonanej naprawie, minimalizując negatywny wpływ promieniowania UV.

Szkolenie z zakresu napraw i retuszu uszkodzeń na powierzchniach z ceramiki i kamienia

Szkolenie gwarantuje zdobycie wiedzy teoretyczno-praktycznej z zakresu napraw i retuszu uszkodzeń na powierzchniach wykonanych z ceramiki, kamienia naturalnego oraz sztucznego. Podczas kursu zapoznasz się z kluczowymi aspektami związanymi z naprawą uszkodzeń, takimi jak rysy, wyszczerbienia, błędnie wykonane otwory, ubytki na powierzchniach płaskich i krawędziach. Przedstawimy Ci, jakimi produktami profesjonalnie czyścić powierzchnie i skutecznie zabezpieczać wykonane naprawy, aby były odporne zarówno termicznie, jak i mechanicznie.

Szkolenie z zakresu napraw i retuszu uszkodzeń na powierzchniach meblowych

Podczas szkolenia dowiesz się, w jaki sposób skutecznie i szybko zretuszować wady powstałe na powierzchniach wykonanych z drewna, oklein naturalnych, laminatów oraz innych płyt używanych do produkcji mebli, tak aby finalny retusz był niezauważalny oraz odporny mechanicznie i termicznie. Szkolenie obejmuje teoretyczno-praktyczną naukę naprawy i retuszu uszkodzeń, takich jak rysy, przetarcia, wgniecenia i mikropęknięcia na powierzchniach meblowych. Nauczysz się, jak odtworzyć strukturę drewna i rysunek słojów, jak skutecznie usuwać wady na narożach, oraz jak efektywnie czyścić i zabezpieczać mebel po dokonanej naprawie.

SZKOLENIA DWUDNIOWE

Szkolenie z zakresu napraw i retuszu uszkodzeń na powierzchniach meblowych

Szkolenie to przeznaczone jest dla usługodawców, serwisantów, montażystów oraz pracowników produkcji. Podczas szkolenia zdobędziesz zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną z zakresu profesjonalnego retuszu i naprawy uszkodzeń na elementach stolarki otworowej, takich jak okna, drzwi, bramy garażowe oraz ogrody zimowe. Nasi technolodzy przedstawią różnorodne techniki napraw, dostosowane do materiałów, z których wykonane są profile, od aluminium, przez PVC, aż po klasyczne drewno. Ze względu na różnorodność uszkodzeń występujących na powierzchniach dowiesz się jakich produktów użyć, aby pozbyć się niepożądanych przetarć, błędnie wykonanych otworów, ubytków, wgnieceń oraz zarysowań na profilach stolarki otworowej. Nasi Technolodzy nauczą Cię, w jaki sposób wyczyścić i zabezpieczyć powierzchnie po wykonanej naprawie, aby były odporne zarówno na warunki atmosferyczne, jak i mechaniczne. Szkolenie pozwoli Ci również zdobyć umiejętność odtwarzania struktury i kolorystyki powierzchni na elementach stolarki otworowej, zróżnicowanych pod względem rodzaju i rodzaju uszkodzeń.

Szkolenie z zakresu napraw i retuszu uszkodzeń na profilach stolarki otworowej

W trakcie dwudniowego szkolenia przekonasz się, jak profesjonalnie retuszować uszkodzenia na frontach, bokach, blatach oraz krawędziach mebli kuchennych i łazienkowych wykonanych z różnych materiałów, takich jak drewno, okleiny naturalne, laminaty, materiały kompozytowe i lakierowane płyty MDF. Szkolenie obejmuje praktyczną naukę usuwania uszkodzeń typu rysy, przetarcia, zadrapania, ubytki, wgniecenia oraz błędnie wykonane otwory. Dowiesz się, jakie technologie zastosować, aby finalny efekt retuszu był niezauważalny i odporny zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i termiczne. Nasi technolodzy przedstawią Ci również, jakimi produktami skutecznie czyścić i zabezpieczać powierzchnie mebli kuchennych i łazienkowych, aby były odporne na działanie wilgoci, a także jak odtworzyć strukturę drewna i rysunek słojów po wykonanej naprawie.

Szkolenie z zakresu napraw i retuszu uszkodzeń na powierzchniach meblowych, stolarki budowlanej, ceramiki i kamienia

W ramach szkolenia dowiesz się jak skutecznie i szybko zretuszować wady powstałe na powierzchniach wykonanych z drewna, laminatów, tworzyw sztucznych, metalu, ceramiki i kamienia, tak, aby finalny retusz był niezauważalny oraz całkowicie odporny na dalszą eksploatację. Program szkolenia obejmuje teoretyczno- praktyczną naukę związaną z naprawą uszkodzeń, takich jak rysy, przetarcia, pęknięcia, wyszczerbienia, wgniecenia oraz błędnie wywiercone otwory. Podczas kursu nauczysz się rozróżniania rodzajów powierzchni i uszkodzeń, co umożliwi dobór odpowiednich produktów do wykonania profesjonalnej naprawy, przywracając powierzchni pełną użyteczność. Technolog OTTIMO SYSTEMS nauczy Cię umiejętności manualnych oraz podzieli się przydatnymi trikami niezbędnymi do osiągnięcia doskonałego efektu podczas naprawy uszkodzeń. Dodatkowo, dowiesz się, w jaki sposób skutecznie zabezpieczyć powierzchnię po dokonanej naprawie.

Szkolenie z zakresu napraw i retuszu uszkodzeń na powierzchniach stolarki budowlanej z drewna, aluminium i PVC

Szkolenie z zakresu napraw i retuszu uszkodzeń na powierzchniach meblowych, stolarki budowlanej, ceramiki i kamienia W trakcie szkolenia nauczysz się skutecznego rozróżniania uszkodzeń na stolarce budowlanej, co pozwoli idealnie dobrać produkty i znacznie przyspieszyć proces naprawy i retuszu powierzchni. Technolog OTTIMO SYSTEMS pomoże Ci w ramach szkolenia zdobyć umiejętności techniczno-manualne przydatne podczas wykonywania naprawy. Program szkolenia obejmuje szeroki zakres technik napraw powierzchni, obejmując okna, drzwi, schody, podłogi twarde, elementy wykonane z kompozytów, aluminium, drewna i PVC. Nauczymy Cię skutecznego pozbywania się zarysowań, przetarć, odprysków, wgnieceń oraz ubytków na powierzchniach i krawędziach. Dodatkowo, dowiesz się, jakimi produktami skutecznie zabezpieczyć materiał przed kolejnymi uszkodzeniami.