Ottimo Systems

Technologia jest naszą siłą. Osobista obsługa to nasza pasja

Firma OTTIMO Systems, założona w 1997r., realizuje usługi oraz dostarcza systemy dla przemysłu, handlu i branży budowlanej. Naszym celem jest ciągłe ulepszanie sprawdzonych produktów i opracowywanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, przywracających pierwotną doskonałość powierzchni istotnych dla Klienta.

 

Jesteśmy na czasie – już przez 20 lat

Kiedy nasza firma powstała 20 lat temu, nikt nie mógł sobie wyobrazić szybkości zmian w świecie przemysłu. Nowe wyzwania dają początek nowościom. Nie dostarczamy produktów gotowych, ale opracowujemy i produkujemy innowacyjne komponenty tworzące całe systemy napraw do zastosowań wszędzie tam, gdzie powstają uszkodzenia na powierzchniach. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia naszych pracowników oraz wysokiej jakości składników, które pozwalają nam oferować systemy dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Produkty OTTIMO Systems

Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w zakresie naprawy, konserwacji oraz zabezpieczania powierzchni drewnianych, plastikowych i kamiennych. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne narzędzia tworzące kompletne systemy napraw dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Oferujemy także możliwość tworzenia odcieni kolorów na życzenie.