SP802 339 Zestaw naprawczy OTTIMO - MEBLE

SP802 339 Zestaw naprawczy OTTIMO - MEBLE

Zestaw do naprawy mebli, z kompletem wosków miękkich i twardych

Profesjonalny zestaw do naprawy uszkodzeń typu rysy, wgniecenia, ubytki, odpryski na powierzchniach mebli. W skład zestawu wchodzą wszystkie narzędzia niezbędne do wykonania naprawy oraz komplet wosków miękkich i twardych w odcieniach drewna. Wszystko zapakowane w poręczną walizkę.

Najważniejsze cechy:

Błyskawiczna naprawa

Masz dość czasochłonnych napraw za pomocą szpachli lub żywicy epoksydowej? Proces retuszu przy użyciu wosków przebiega szybko i sprawnie, bez konieczności długiego oczekiwania na wyschnięcie masy wypełniającej. Naprawę można wykonać praktycznie od ręki.

Wszystko w jednej walizce

Jeśli szukasz sprawdzonego rozwiązania dla mobilnej ekipy montażowej, to znalazłeś właściwy produkt. Nasz zestaw naprawczy zapakowany jest w kompaktową walizkę z praktycznymi przegródkami na wszystkie akcesoria. Dzięki nim utrzymasz porządek i ochronisz wyposażenie przed uszkodzeniami w trakcie transportu.

Szeroki wachlarz kolorów

Obawiasz się, że kolor wypełniacza nie będzie pasował do naprawianej powierzchni? Wszystkie kolory wosków dostępnych w komplecie możesz dowolnie ze sobą mieszać, aby uzyskać najbardziej odpowiedni odcień. Z ich pomocą możesz także odtworzyć wzór materiału np. rysunek słojów drewna, bez inwestowania w dodatkowe pisaki czy farbki retuszerskie.

Sprawdzone narzędzia

Jeśli lubisz sprawdzone technologie, postaw na narzędzia rekomendowane przez specjalistów od retuszu firmy OTTIMO. Prosty w obsłudze, bezprzewodowy przyrząd do topienia SP 111 000 gwarantuje optymalną temperaturę do pracy z wypełniaczami OTTIMO. Specjalistyczna szpachelka Ko 161 149 do usuwania nadmiaru wosku została zaprojektowana tak, aby nie rysować naprawianej powierzchni.

Naprawiaj jak profesjonalista

Chcesz, aby wykonana naprawa była trwała i niewidoczna gołym okiem? W naszym zestawie znajdziesz wyłącznie profesjonalne przyrządy i środki retuszerskie wykorzystywane na co dzień przez największe zakłady produkcyjne. Z ich pomocą i odrobiną doświadczenia będziesz mógł skutecznie ukrywać nieestetyczne ubytki. Aby poznać wszystkie tajniki retuszu możesz skorzystać także z naszej oferty szkoleniowej.

Zawartość:
  • Ko 140 004 Woski miękkie 20 sztabek x 4 cm
  • Ko 141 004 Woski twarde 20 sztabek x 4 cm
  • Ko 161 149 Szpachelka do wosków 1 szt.
  • Ko 609 003 Włókno do matowania 1 szt.
  • Ko 609 006 Włókno do czyszczenia 1 szt.
  • Ko 268 000 Korektor pędzelkowy z lakierem bezbarwnym matowym 1 szt.
  • Ko 268 000 Korektor pędzelkowy z lakierem bezbarwnym półmatowym 1 szt.
  • SP 111 000 Przyrząd akumulatorowy do topienia wosków 1 szt.
  • Ko 711 0100 Korektor zmywacz 100 ml

Dalsze informacje