BCD TH THERMELT

Wypełniacz poliamidowy

Video
Video

Elastyczny wypełniacz do drewna na bazie poliamidu. Idealny do wypełniania pęknięć, ubytków po sękach, kanałach żywicznych. Do stosowania na powierzchniach podłóg, parkietów, okien, drzwi oraz innych produktów z drewna naturalnego. Można lakierować. Do zastosowań wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz.

Najważniejsze cechy:
  • Idealny do wypełniania pęknięć, ubytków po sękach, kanałach żywicznych
  • Można lakierować
  • Do zastosowań wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz.
Opcje produktu:
BCD THKolory do wyboru wg wzornika pałeczki 9 x ø 1,2 cm x 30 cm
Grupa I (813)Wypełniacz z tej grupy charakteryzuje się dużą elastycznością, a jego temperatura topnienia waha się od 150°C do 170°C.
Grupa II (134)Wypełniacz z tej grupy charakteryzuje się dużą elastycznością, a jego temperatura topnienia waha się od 170°C do 190°C. Kolor srebrny należy stosować w zakresie temperatur od 120°C do 140°C, zaleca się stosowanie odrębnego pistoletu do tego koloru, ze względu na możliwość osadzenie się drobinek metalu w komorze topienia.
Grupa III (162) Wypełniacz z tej grupy charakteryzuje się małą elastycznością, wyższą niż w grupie II wytrzymałością termiczną i mechaniczną, a jego temperatura topnienia waha się od 190°C do 220°C. Przeznaczone do maszynowej obróbki
Do zastosowań wewnątrz pomieszczeń
Do zastosowań na zewnątrz